Plustelka ponúkne od augusta viac športových zážitkov

Rozširovanie programovej ponuky dostupnej cez anténu naďalej pokračuje. S platnosťou od 1. augusta 2017 pribudne do programového balíka Plustelka televízna stanica SPORT 1. Doplní tak športové programy Eurosport 1, Eurosport 2 a SPORT 2.

Nová programová služba bude súčasťou plateného balíka Plustelka Štandard, ktorý je dostupný za stále nezmenenú akciovú cenu 2,99 €/mesiac pri predplatení služby na 1 rok. Akciová cena platí pri predplatení služby do konca roka 2017. Diváci voľného vysielania cez anténu si budú môcť pozrieť týždennú ochutnávku športových prenosov počas prvého augustového týždňa.

V priebehu uplynulých mesiacov ide o štvrté programové rozšírenie. V júni bola programová ponuka Plustelky doplnená o televízne stanice Markíza, Doma a Dajto. „Som rád, že sa nám darí prinášať divákom stále viac zábavy a informácii do slovenských domácností prostredníctvom antény. Verím, že rozšírenie balíka Plustelka o programovú službu SPORT 1 ponúkne divákom bohaté športové zážitky,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Towercom, Ivan Peschl.

Už v rámci augusta ponúkne SPORT 1 divákom futbalovú nádielku zápasov Ligue 1: Monaco – Toulouse a Paris Saint-Germain – Amiens. Chýbať nebude ani Formula 1, ktorá po letnej prestávke bude pokračovať v sezóne Veľkou Cenou Belgicka.

Nová programová služba bude vysielaná v rámci 1. celoplošného multiplexu v norme DVB-T a kompresnom štandarde MPEG-4. Divákom Plustelky, ktorým sa služba nenaladí automaticky, odporúčame po 1. auguste preladiť svoje prijímače manuálne.

Aktuality