Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Atraktívne dokumenty od Viasatu v balíku programov Plustelka, teraz aj so zľavou 10 € na koncové zariadenie

Počas mesiaca september ponúkneme ochutnávku tých najlepších dokumentov pre všetkých, ktorí sledujú televíziu cez anténu. Programové služby Viasat History, Explore a Nature sú vysielané v 2. multiplexe.

Tak aj domácnosti, ktoré využívajú ponuku voľne dostupného vysielania, si budú môcť pozrieť septembrovú ponuku Viasat a to v nasledujúcich termínoch:

Plustelka september

Kampaň je podporená zľavou 10 € (vrátane DPH) na koncové zariadenie Plustelka a to na set-top box AlmaT300HD, modul Smith alebo modul Strong, pri zakúpení zariadenia v sieti zmluvných predajcov Plustelka s možnosťou aktivácie služby, uvedených na webovej stránke www.plustelka.sk/zoznam-predajcov/.
Podmienkou pre získanie zľavy 10 € (vrátane DPH) je objednávka služby Plustelka Štandard na 12 mesiacov vopred, v celkovej hodnote 35,88 € (vrátane DPH).

Akcia trvá od 28.08.2017 do 30.09.2017 alebo do vyčerpania zásob koncových zariadení alebo do vyčerpania celkovej hodnoty dotácie.

Aktuality