Film+ pre všetkých vo voľnom vysielaní!

Počas celého mesiaca jún sme si pre všetkých divákov pripravili letné osvieženie. Film+ pre všetkých filmových fanúšikov vo voľnom vysielaní cez anténu. Program Film+ bude vysielaný vrámci 1. multiplexu vo formáte MPEG 4 a pre jeho príjem nie je potrebný žiaden dodatočný úkon. Program Film+ nájdete na pozícii infokanálu Plustelky.

Čakajú na vás známe a obľúbené filmy ako Batman sa vracia, Coco Chanel, Pod hladinou Loch Ness, Purpurová ruža z Káhiry, Rumový denník, Bratia Warnerovci, Ako básnici nestrácajú nádej a mnohé iné.

Ponúkame vám prehľad najzaujímavejších filmových tipov na mesiac jún , ktoré Film+ prinesie na vaše televízne obrazovky.

 

Rivali
2.6. 2018

Nachádzame sa v 70. rokoch 20. storočia v zlatých časoch Formule 1. Film je podľa skutočného príbehu veľkého súperenia medzi Jamesom Huntom a jeho rivalom Nikim Laudom.

 

96 hodín: Odplata
9.6. 2018

Vyslúžilý agent CIA Bryan Mills pozve svoju dcéru a bývalú manželku za ním do Istanbulu, kde práve pracuje. Medzitým vodca albánskeho gangu plánuje pomstu. Chce uniesť Bryana a jeho rodinu.

 

Coco Chanel
12.6. 2018

Malé dievčatko, kabaretná speváčka, mladá krajčírka, začínajúca kurtizána, zamilovaná žena, rebelka. To všetko bola Coco Chanel. Príbeh modernej ženy, ktorá zmenila svet módy, svet žien.

 

Deň zrady
16.6. 2018

Stephen Mayers je mladý idealista, brilantný komunikátor a druhý muž vo vedení prezidentskej kampane guvernéra Morrisa. Manažér kampane Morissovho súpera požiada Mayersa o stretnutie a ponúkne mu prácu.

 

Môj sused zabiják 2
23.6. 2018

Pokojný život Jimmyho Tulipána naruší starý kamarát Oz, ktorého manželku uniesla maďarská skupina. Tulipán aj so ženou sa okamžite vrhnú do akcie.

 

Serenity
30.6. 2018

Sme v budúcnosti a vesmírny koráb Serenity má na palube tajomnú pasažierku. Keď posádka Serenity pristúpi na to, že skryje utečencov, ocitne sa sama uprostred vojny medzi totalitným vojskom a krvilačnými kreatúrami, ktoré sa potulujú neprebádaným vesmírom. Najväčšie nebezpečie však posádku čaká na ich vlastnej kozmickej lodi.

Aktuality