Filmová jeseň s hollywoodskymi hviezdami

Towercom sprístupní cez anténu filmový kanál Film+ na 2 týždne zdarma

Spoločnosť Towercom si pre divákov, ktorí sledujú televíziu cez anténu, pripravila počas októbra ochutnávku obľúbeného TV programu Film+. Televízna stanica Film+ bude vo voľnom vysielaní pre všetkých zákazníkov cez anténu sprístupnená od 9. októbra po dobu dvoch týždňov. Diváci tak budú mať možnosť voľne sledovať prehliadku kultových filmov s tými najväčšími hollywoodskymi hviezdami, ktoré táto filmová stanica ponúka.

Spoločnosť Towercom pokračuje vo svojej „ochutnávke programov“, ktorú odštartovala v septembri tohto roku. Divákom zdarma postupne prináša vo vysielaní cez anténu televízne stanice voľne prístupné niekoľko dní. „Takýmto spôsobom chceme divákom sprostredkovať čo najviac televíznych zážitkov a každý mesiac im tak prostredníctvom iného televízneho programu zvýšiť komfort pri sledovaní televízie,“ povedal generálny riaditeľ Towercomu Ivan Peschl.

Televízna stanica Film+ z portfólia spoločnosti AMC Networks International – Central and Northern Europe je synonymom pre populárne a overené filmové hity s tými najlepšími hollywoodskymi hercami v hlavných úlohách. Diváci sa tak môžu tešiť na skutočnú hviezdnu zostavu, ktorá ich krátiacimi sa jesennými dňami prevedie. Čaká ich napríklad Leonardo DiCaprio a Cameron Diaz v obľúbenom historickom veľkofilme v réžii Martina Scorseeseho Gangy New Yorku alebo hororová nádielka Žena v čiernom s Danielom Radcliffom v hlavnej úlohe. A to nie je všetko. Spoločnosť im budú po celé dva týždne robiť tiež ďalšie známe mená ako Johny Depp, Tom Hardy, Bradley Cooper, Michelle Pfeiffer, Robert de Niro, Olivia Wilde, Bruce Willis, Zoe Soldán alebo Jeremy Irons.

Na stanici Film+ si skrátka vyberie každý filmový fanúšik.

Prehľad tých najatraktívnejších titulov, na ktoré sa môžu diváci televízie cez anténu v nadchádzajúcich dvoch týždňoch tešiť:

Filmový tip Hrajú: Dátum
Gangy New Yorku Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz, Daniel Day-Lewis 10. októbra o 22:00
3 dny na zabitie Kevin Costner, Hailee Steinfeld 12. októbra o 20:30
Mafiánovci Robert de Niro, Michelle Pfeiffer, Diana Agron 14. októbra o 20:30
Nočná jazda Tom Hardy, Olivia Colman 17. októbra o 20:30
Rumový denník Johnny Depp, Aaron Eckhart 18. októbra o 20:00
Žena v čiernom Daniel Radcliffe, Janet Mcteer 18. októbra o 22:00
Môj sused zabijak 2 Bruce Willis, Matthew Perry, Natasha Henstridge 21. októbra o 20:30
Posledná légia Colin Firth, Ben Kingsley 22. októbra o 20:30

 

 

Aktuality