Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Nová programová služba TROJKA od RTVS vo voľnom vysielaní

Na Vianoce pridá RTVS do voľného vysielania tretiu programovú službu s názvom „Trojka”, ktorá je zameraná na vlastnú archívnu tvorbu.

Pre divákov bude k dispozícii od nedele, 22. decembra 2019.

Vo vysielaní jednotlivých multiplexov nastanú na želanie vysielateľa nasledovné úpravy:

Nová programová služba Trojka bude zaradená v SD kvalite do MUX 3, kde sa zobrazí na terajšej pozícii Dvojky HD. Táto zmena nastane automaticky, preladenie televíznych prijímačov nebude nutné.

Nová programová služba Trojka bude zaradená v HD kvalite spolu s programovou službou Dvojka HD do MUX 1, šírenom vo vysielacom štandarde DVB-T2. Pre naladenie Dvojky HD a Trojky HD bude potrebné preladiť televízne prijímače.

Tam, kde je MUX 1 šírený v pôvodnom vysielacom štandarde DVB-T nedochádza ku žiadnym zmenám.

Zároveň od januára 2020 pribudne do voľného vysielania opäť aj programová služba TV Osem.

Aktuality