Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Objavte nový program v balíku Štandard

 

 

Objavte nový program v balíku Štandard

Do nového roku prichádzame s prekvapením pre všetkých divákov, ktorý radi objavujú svet prostredníctvom fascinujúcich dokumentov.

Od 2.1. tak môžete urobiť už aj vďaka Plustelke, ktorá do svojho balíka Plustelka Štandard pridala program Discovery Channel.
Discovery Channel si naladíte na kanáli 39 (na tejto pozícii vystrieda pozíciu programu Nickelodeon)

Rodení obchodníci

16.1.2019, 21:00

Pred skúseným predajcom automobilov Mikeom Brewerom a talentovaným mechanikom Antom Ansteadom stojí náročna úloha: nájsť a renovovať ikonické autombily, ktoré budú následne predávať vo svoje dielni v LA.

 

 

Zotavovňa podnikov

6.1. 2019, 19:00

Richard Rawling si vytýčil úlohu: pomáhať autoservisom a motoservisom, ktorým sa nedarí. Cestuje po celom USA, kde hľadá podniky stojace na pokraji krachu, ktorých jedinou nádejou je investor. Na každú dielňu má 1 týždeň aby ju postavil na nohy. Podarí sa Richardovi zachrániť upadajúce dielne pred krachom?

 

Plustelka Štandard si stále môžete predplatiť na 12 mesiacov a k tomu od nás získate ako darček ďalšie tri mesiace zadarmo.
Akciová ponuka platí do 15.1. 2019

Od 2.1. 2019 si diváci môžu vychutnať program Prima Plus , ktorý bude súčasťou voľného vysielania počas januára v MUX2 na kanáli 56.

Aktuality