Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Ochutnávka detského programu Minimax

Nový rok začneme s ochutnávkou detského programu Minimax, ktorý doplní ponuku balíka Plustelka Štandard.
Televízny program bude dostupný od 1. Januára do konca mesiaca pre všetkých voľne cez anténu. Pre jeho príjem nebude potrebné žiadne koncové zariadenie.
Od februára bude programová služba Minimax zaradená do plateného balíka Plustelka Štandard. V priemére tak budete môcť sledovať nové detské seriály s obľúbenými hrdinami známych kreslených príbehov.

Svoje dobrodružstvá bude s vami prežívať najobľúbenejší mačací hrdina na svete, ktorý si opäť obuje svoje značkové čižmy a vydá sa chrániť obyvateľov San Lorenca (nové diely Kocúr v čižmách od 25.01.2018).

Vtipná rodinka z praveku, ktorá stretáva nových priateľov a zoznamuje sa s novými vecami, ktoré doteraz nevidela! To je zábava v podaní rodinky Croodovcov (nový seriál Úsvit Croodovcov od 01.01.2018)

Ak máte radi rýchlosť, pozrite si dobrodružstvá najrýchlejšieho slimáka na svete. Turbo a jeho priatelia súťažia aj s priateľmi o titul šampióna. (TURBO R.A.Ke.Ta od 01.01.2018).

 

Aktuality