Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Ochutnávka dokumentov Viasat Nature aj so zľavou na koncové zariadenia pokračuje!

Meciac september sme strávili s ochutnávkou dokumentárnych programov Viasat History, Explore a Nature.
Práve Viasat Nature budeme vysielať voľne ešte aj počas prvého októbrového týždňa, aby sme 4.10. oslávili Svetový deň zvierat, ktorému je venovaný aj špeciálny program kanálu VIASAT NATURE.

Počas celého dňa si môžete pozrieť dokumenty zamerané na ohrozené druhy zvierat s cieľom pomôcť zachrániť ich existenciu. Deň vyvrcholí premiérou nového exkluzívneho seriálu VELKÁ MIGRACE s Benom Foglom, ktorý sa spolu s miliónmi afrických zvierat podujal na ich 12 mesačné putovanie z Tanzánie do Kene.

Počas celého týždňa od 02.10. do 08.10. 2017 si tak môžete ešte uplatniť zľavu 10 € pri kúpe koncového zariadenia Plustelka (Alma T300 HD, modul Smith alebo Strong) v sieti našich zmluvných partnerov Plustelka.

Zoznam nájdete tu:
https://www.plustelka.sk/zoznam-predajcov/

Aktuality