Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Odstávky apríl 2020

Vážený poslucháč, divák,

v mene spoločnosti Towercom, a.s. si Vám dovoľujeme oznámiť nasledovné prerušenia vysielania.

Dátum Od Do Program Vysielač
7.4.2020 10:00 14:00 Vlna Turna_nad_Bodvou-TVp
9.4.2020 10:00 14:00 Devín Kosice-Werferova
9.4.2020 10:00 14:00 Radio_FM Kosice-Werferova
9.4.2020 10:00 14:00 FUN Kosice-Werferova
15.4.2020 1:00 6:00 Devín Borsky_Mikulas-Dubnik
15.4.2020 1:00 6:00 Radio_FM Borsky_Mikulas-Dubnik
15.4.2020 1:00 6:00 Slovensko Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 Regina BA Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 Devín Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 Lumen Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 Radio_FM Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 JEMNE Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 FUN Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 EUROPA2 Bratislava-Kamzik
15.4.2020 1:00 6:00 Vlna Bratislava-Kamzik
16.4.2020 10:00 14:00 FUN Tornala-Skultetyho
22.4.2020 9:00 17:00 Slovensko Banska_Stiavnica-Sitno
22.4.2020 9:00 17:00 Devín Banska_Stiavnica-Sitno
22.4.2020 9:00 17:00 Lumen Banska_Stiavnica-Sitno
22.4.2020 9:00 17:00 Vlna Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 Slovensko Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 Devín Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 Lumen Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 Vlna Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 10:00 14:00 Slovensko Osturna-TVp_II
23.4.2020 10:00 14:00 Regina KE Osturna-TVp_II
28.4.2020 10:00 14:00 JEMNE Sturovo-Jesenskeho
1.4.2020 9:00 15:00 MUX1 Kralovsky_Chlmec-TVp
1.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Kralovsky_Chlmec-TVp
1.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Kralovsky_Chlmec-TVp
7.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Hnusta-TVp
7.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Hnusta-TVp
7.4.2020 10:00 14:00 MUX2 Turna_nad_Bodvou-TVp
7.4.2020 10:00 14:00 MUX3 Turna_nad_Bodvou-TVp
8.4.2020 9:00 15:00 MUX1 Kralovsky_Chlmec-TVp
8.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Kralovsky_Chlmec-TVp
8.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Kralovsky_Chlmec-TVp
14.4.2020 8:00 20:00 MUX3 Zilina-Stranik
15.4.2020 9:00 15:00 MUX1 Banska_Bystrica-Laskomer
15.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Banska_Bystrica-Laskomer
15.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Banska_Bystrica-Laskomer
15.4.2020 9:00 15:00 MUX4 Banska_Bystrica-Laskomer
15.4.2020 0:00 12:00 MUX2 Borsky_Mikulas-Dubnik
15.4.2020 0:00 12:00 MUX3 Borsky_Mikulas-Dubnik
15.4.2020 0:00 12:00 MUX1 Bratislava-Kamzik
15.4.2020 0:00 12:00 MUX2 Bratislava-Kamzik
15.4.2020 0:00 12:00 MUX3 Bratislava-Kamzik
15.4.2020 0:00 12:00 MUX4 Bratislava-Kamzik
15.4.2020 8:00 18:00 MUX2 Brezova_pod_Bradlom-TVp
15.4.2020 8:00 18:00 MUX3 Brezova_pod_Bradlom-TVp
15.4.2020 0:00 23:59 MUX2 Holic-TVp
15.4.2020 0:00 23:59 MUX3 Holic-TVp
15.4.2020 9:00 15:00 MUX1 Kralovsky_Chlmec-TVp
15.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Kralovsky_Chlmec-TVp
15.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Kralovsky_Chlmec-TVp
21.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Modry_Kamen-TVp
21.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Modry_Kamen-TVp
22.4.2020 9:00 17:00 MUX1 Banska_Stiavnica-Sitno
22.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Banska_Stiavnica-Sitno
22.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Banska_Stiavnica-Sitno
22.4.2020 9:00 17:00 MUX4 Banska_Stiavnica-Sitno
22.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Hrinova-TVp
22.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Hrinova-TVp
22.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Krompachy-TVp
22.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Krompachy-TVp
22.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Nova_Bana-TVp_II
22.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Nova_Bana-TVp_II
22.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Opava-TVp
22.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Opava-TVp
22.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Ziar_nad_Hronom-Kamenica
22.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Ziar_nad_Hronom-Kamenica
23.4.2020 9:00 17:00 MUX1 Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 MUX4 Banska_Stiavnica-Sitno
23.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Hrinova-TVp
23.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Hrinova-TVp
23.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Nova_Bana-TVp_II
23.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Nova_Bana-TVp_II
23.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Opava-TVp
23.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Opava-TVp
23.4.2020 9:00 17:00 MUX2 Ziar_nad_Hronom-Kamenica
23.4.2020 9:00 17:00 MUX3 Ziar_nad_Hronom-Kamenica
28.4.2020 8:00 20:00 MUX1 Cadca-TVp_I
28.4.2020 8:00 20:00 MUX2 Cadca-TVp_I
28.4.2020 8:00 20:00 MUX3 Cadca-TVp_I
28.4.2020 0:00 23:59 MUX2 Lubochna-TVp
28.4.2020 0:00 23:59 MUX3 Lubochna-TVp
28.4.2020 8:00 20:00 MUX1 Povazska_Bystrica-TVp_I
28.4.2020 8:00 20:00 MUX2 Povazska_Bystrica-TVp_I
28.4.2020 8:00 20:00 MUX3 Povazska_Bystrica-TVp_I
28.4.2020 0:00 23:59 MUX2 Skalite-TVp
28.4.2020 0:00 23:59 MUX3 Skalite-TVp
28.4.2020 0:00 23:59 MUX2 Terchova-TVp_I
28.4.2020 0:00 23:59 MUX3 Terchova-TVp_I
28.4.2020 0:00 12:00 MUX1 Zilina-Krizava
28.4.2020 0:00 12:00 MUX2 Zilina-Krizava
28.4.2020 0:00 12:00 MUX3 Zilina-Krizava
28.4.2020 0:00 12:00 MUX4 Zilina-Krizava
29.4.2020 9:00 15:00 MUX2 Krompachy-TVp
29.4.2020 9:00 15:00 MUX3 Krompachy-TVp
29.4.2020 8:00 23:59 MUX2 Stara_Bystrica-TVp_I
29.4.2020 8:00 23:59 MUX3 Stara_Bystrica-TVp_I
29.4.2020 8:00 23:59 MUX2 Zazriva-TVp_I
29.4.2020 8:00 23:59 MUX3 Zazriva-TVp_I
7.4.2020 2:00 5:00 SAT 5 Bratislava-Mlynska_dolina
15.4.2020 1:00 6:00 DAB+ Bratislava-Kamzik
15.4.2020 9:00 15:00 DAB+ Banska_Bystrica-Laskomer
21.4.2020 10:00 14:00 DAB+ Dunajska_Streda-TKB
28.4.2020 0:00 4:00 DAB+ Zilina-Krizava

Za prerušenie vysielania sa divákom, poslucháčom a užívateľom LTE vopred ospravedlňujeme.

Aktuality