Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Plustelka DUO

Plustelka DUO
zvýhodnená ponuka extra programov Plustelky pre viac zariadení v domácnosti.Od 31. marca 2015 si môžu zákazníci Plustelky objednať prostredníctvom novej služby Plustelka DUO platené programy na ďalšie svoje zariadenie s mesačným doplatkom iba 3 EUR s DPH za celú extra ponuku.

  • Plustelka DUO je možné využiť na akýchkoľvek dvoch zariadeniach priradených k jednému zákazníckemu účtu
  • zákazník si pri objednávke zvolí 2. zariadenie na ktorom si želá aktivovať platenú ponuku
  • spustením Plustelka DUO na 1. zariadení bude automaticky spustené aj na 2. zariadení v presne ten istý zvolený časový úsek a tak isto bude program ukončený na oboch zariadeniach súčasne
  • po uplynutí zaplateného obdobia budú zariadenia opäť v štandardnom režime Plustelka mini a pripravené k ďalším objednávkam Plustelka Štandard alebo Plustelka DUO
  • Plustelka DUO je možné objednať v zákazníckej zóne alebo u zmluvných predajcov označených ikonkou Aktivácie programov.

Aktuálny cenník:

Služba Predplatné na 1 mesiac Ročné predplatné
Plustelka mini 0,00 € 0,00 €
neplatené TV programy
Plustelka štandard 5,99 € 35,88 €
platené TV programy Špecifický symbol: 210 Špecifický symbol: 220
Plustelka DUO 8,99 € 98,89 €

Aktuality