Plustelka VIAC v septembri bezplatne

Od 3. septembra do 30. septembra 2018 sme si pre našich zákazníkov pripravili špeciálne prekvapenie. Pre všetkých divákov, ktorí majú zakúpený balíček Plustelka Štandard a nachádzajú sa v pokrytí Plustelky VIAC, spustíme programy balíka VIAC bezplatne.

 

 

Plustelka VIAC je prístupná cez vysielače v Bratislave – vysielač Vlčie hrdlo (32. kanál) a vysielač Volkswagen, Nitre – vysielač Klokočina (36. kanál) a vysielač Zobor, Topoľčanoch – stožiar spol. Wircom (36. kanál), Banskej Bystrici – Hurbanova 19 (44. kanál), Tatranskej Lomnici – Poprad (35. kanál), Prešove – Východslovenské vodárne (41. kanál) a Šibená hora, Košiciach – Bankov (41. kanál), Bachledovej doline (35. kanál), Trnave – TAZ (49. kanál), Čiernych Kľačanoch (36. kanál) a v Malackách – stožiar Orange (32. kanál). V septembri je naplánované spustenie Plustelky VIAC cez ďalšie vysielače a to i v nových lokalitách ako Nové Zámky (vysielač Fakultná nemocnica s poliklinikou) či Štrbské Pleso.

Doplnkový balík Plustelka VIAC je nadstavbou balíka Plustelka Štandard a obsahuje ďalších 8 kanálov prevažne v HD kvalite za mesačný poplatok 2,99 €.


V ponuke balíka sú programy:

 

Zoznam autorizovaných predajcov vo vašej lokalite nájdete tu.

Aktuality