Plustelka prináša nový balík programov Plustelka Viac

Od 4. Júna 2018 sme pre vás spustili nový doplnkový balík Plustelky s názvom Plustelka Viac. V tomto balíku nájdete programy:

V ponuke pribudlo hneď niekoľko filmových a seriálových kanálov ako FilmBox, FilmBox Premium, program Československo, ktorý sa strieda s Festival Film, či novinka Epic Drama. Pre milovníkov cestovania sme pripravili Travel Channel a nadšenci varenia si určite obľúbia TV Paprika. Mysleli sme tiež na šport, kde Plustelka Viac ponúka kanál FightBox plný bojových umení, boxu či wrestlingu.

 

Plustelku Viac si môžete objednať alebo predplatiť ako nadstavbu k balíku Plustelka Štandard iba za 2,99 € mesačne. Zakúpiť si ju je možné u lokálnych zmluvných predajcov Plustelky. Záujemcovia môžu ešte stále využiť akciovú ponuku pre základný balík Štandard za 4,99 € mesačne pri ročnej viazanosti.

 

chcem VIAC

 

Plustelka Viac je aktuálne dostupná v lokalitách Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Poprad, Prešov a Košice. V blízkom časovom horizonte budú nasledovať rozšírenia do ďalších miest ako Žilina a Topolčany. Všetky kanály sú dostupné v HD kvalite s výnimkou TV Paprika a FilmBox, ktoré sú vysielané v štandardnom rozlíšení.

 

Naši zákazníci si už v júni a júli užívajú filmové tituly ako Listy pre Júliu (FilmBox, 10.06.) v hlavnej úlohe s Amandou Seyfried, Silnejší (FilmBox, 09.06.) s Jakeom Gyllenhaalom alebo dobové seriály Tudorovci (Epic Drama, od 15.06) či Kolekcia (Epic Drama, od 01.07.). Pre fanúšikov varenia si TV Paprika pripravila relácie River Cottage: K jadru (od 09.06) a River Cottage: Bláznivé Trio (od 23.06).

 

Aktuality