Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close
Plustelka - header

PREHĽADNÝ NÁVOD NA NALADENIE PLUSTELKY

Zodpovedaním jednoduchých otázok si prejdete postupnosť krokov potrebných pre naladenie služby Plustelka. Je to veľmi jednoduché.

Aktivujte si zariadenie Plustelka zaslaním SMS podľa návodu na obale:

V prípade, že Vám zariadenie aktivoval predajca, považujte tento krok za irelevantný. Aktivácia je platná 14 dní, do uplynutia tejto lehoty je potrebné sa zaregistrovať.

Vaše zariadenie je aktívne, nastavte sa na niektorý z programov balíka Plustelka, napr. čt1 (česká televízia) a prijímač nechajte bez prepínania staníc v kľude 20 min. Ak nemáte vyhľadané programy, spustite najskôr automatické alebo ručné vyhľadávanie programov.

Zobrazili sa Vám programy plateného balíka Plustelka?