Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Prečo si vybrať balík Plustelka?

Plustelka je balík slovenských a českých programových služieb šírených cez anténu zostavaný tak, aby prinášal optimálny výber zábavy a informácií do každej domácnosti. Je to jednoduché a ekonomické riešenie pre príjem televízneho signálu, ako aj skvelé riešenie pre ďalší TV prijímač vo Vašej domácnosti.

Plustelka je vhodná všade tam, kde nie je dostupné káblové pripojenie, nechcete, alebo nie je možná inštalácia satelitnej paraboly, či uprednostňujete jednoduchý príjem televízneho signálu bez viazanosti.

Pre príjem služby Plustelka je potrebné overiť si dostupnosť signálu v lokalite Vášho záujmu a vybrať si správne koncové zariadenie.

Službu si môžete predplatiť prostredníctvom zákazníckej zóny alebo u predajcu televíznej a anténnej techniky.

Príjemné sledovanie!

Prejsť na programovú ponuku

Aktuality