Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Nová programová ponuka služby Plustelka

S platnosťou od 19. júna 2017 dôjde k zmene programovej ponuky služby Plustelka, ktorá bude doplnená o ďalšie slovenské programové služby. Aktuálnu ponuku doplnia obľúbené programové služby Markíza, Doma a Dajto.

Programové služby budú ponúkané v rámci základného balíka ŠTANDARD, ktorého obsah je optimálne zostavený tak, aby ponúkol pestrú no vyváženú ponuku informácii a zábavy pre každú domácnosť.

Zároveň od tohto dátumu, budú programové služby českej televízie, čt 1 a čt2, doposiaľ dostupné aj rámci balíka Plustelka MINI, dostupné už  iba v rámci balíka Plustelka ŠTANDARD. 

Ďalšou novinkou je vytvorenie samostatného balíka Plustelka PREMIUM, ktorý obsahuje tematickú programovú službu Eroxxx za jednotkovú cenu 1,00 €/mesiac, ktorú si je možné predplatiť samostatne. Pri uzatvorení zmluvy na poskytovanie služby Plustelka ŠTANDARD na obdobie 12 mesiacov získate službu Plustelka PREMIUM automaticky zdarma na obdobie 12 mesiacov. Táto ponuka sa vzťahuje na všetky zmluvy uzatvorené do 31.12. 2017 a je možné ju využiť jednorázovo pre jedno registrované koncové zariadenie.

Platený základný balík služby Plustelka dostupný cez anténu bude od 19. júna 2017 obsahovať tieto programy.

 

Akciová ponuka

Cenníková cena základného plateného balíka Plustelka je 5,99 €/mesiac. Aktuálne je však možné využiť akciovú ponuku za 2,99 €/mesiac pri predplatení služby Plustelka ŠTANDARD na 12 mesiacov vopred.

Akciová cena sa vzťahuje na všetky zmluvy uzatvorené do 31. decembra 2017 a je možné ju využiť jednorázovo pre jedno registrované koncové zariadenie.

 

Zmena Všeobecných podmienok poskytovania služby „PLUSTELKA“

V súvislosti s optimalizáciou programovej ponuky a jej rozšírením o nové programové služby ako aj optimalizáciou poskytovaných služieb dochádza zároveň k zmene Všeobecných podmienok poskytovania služby „PLUSTELKA“ , najmä vo vzťahu k uzatváraniu príslušných zmlúv o poskytovaní služby PLUSTELKA.

 

VOP s platnosťou od 19. júna 2017 na stiahnutie TU. 

Aktuality