Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Towercom dnes spustil “ottu”, ľudia si ju môžu zadarmo vyskúšať

Spoločnosť pri jej štarte ponúka do 500 titulov domácej aj zahraničnej produkcie, kvalitné európske filmy ako aj obľúbenú slovenskú a českú klasiku.

 

Towercom dnes ako prvý na Slovensku spustil tzv. “over the top” službu, s názvom otta. Tá je dostupná pre každého, bez rozdielu. “Obrovskou výhodou otty je okrem špičkovej ponuky obsahu aj skutočnosť, že túto službu môže využívať ktokoľvek a nemusí byť pritom nutne našim zákazníkom,” povedal o otte Ivan Peschl, generálny riaditeľ spoločnosti Towercom.

 

Otta bude postupne dostupná pre všetky typy zariadení, podmienkou pre jej používanie je pripojenie na internet.  Pre televízne prijímače s podporou HbbTV je vytvorená aj vlastná HbbTV aplikácia, ktorá sa užívateľom sprístupní prostredníctvom terestriálnej antény. V prípade štandardných TV je možné zakúpiť si set top box. Okrem HbbTV bude otta dostupná už v najbližších dňoch aj na všetkých mobilných zariadeniach prostredníctvom bezplatnej aplikácie.

 

Novinka okrem živého vysielania piatich programových služieb (vrátane funkcie time-shiftu a 7 dňového archívu na vlastnú tvorbu vysielateľov), ponúka aj bohatú videotéku. Tá sa bude postupne dopĺňať.

 

Štandardná cena služby pri viazanosti bude 4,99 eur mesačne, pričom spoločnosť ponúkne službu aj vo zvýhodnenom balíku so službou Plustelka. Na úvod je k dispozícii aj 7 dňové bezplatné obdobie, podmienkou je registrácia na stránke.

 

Aj touto službou chceme pokračovať v trende zvyšovania komfortu divákov, ktorí sledujú vysielanie cez anténu,” vysvetlil šéf Towercomu.

 

Službu otta nájdete na stránke sleduj.otta.sk

 

Výber z filmotéky otta:

Zahraničné tituly

The Circle, Paddington, Vlk z Wallstreet, Red 2, Švadlena, Kráľova reč, Jackie,…

 

Slovenská a česká klasika

S tebou mne baví svét, S čerty nejsou žerty, Jánošík, Kapitán Dabač, Vesničko má středisková, Dívka na koštěti, Copak je to za vojáka, Bony a klid, Princ a Večernice, Jak utopit Dr. Mráčka,…

 

Európska kinematografia

Život tej druhej, Život Adèle, Ďaleko od ľudí, Macbeth,…

 

Koncerty

Florence and The Machine – Live at the iTunes Festival 

Adele – Live at Glastonbury

Lenny Kravitz – Live at the iTunes Festival,…

Aktuality