Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Travel Channel v auguste cez anténu zadarmo

Počas celého augusta si môžete priamo cez anténu naladiť kanál Travel Channel, ktorý na obrazovky prináša množstvo pútavých cestovateľských dokumentov. Cieľom je spestriť programovú ponuku v domácnostiach, a to bez akéhokoľvek poplatku. Nový kanál sa divákom sprístupnil už druhého augusta a nahradil tak TV RiK z júlovej ochutnávky.

S Travel Channel môžete spoznať svet aj prostredníctvom seriálov ako Nepoznané tône Ameriky o tých najkrajších a najodľahlejších miestach sveta, Extrémne podvodné dobrodružstvá, ktorý divákov vezme na podmorské expedície či Hotel Impossible, kde Anthony Melchiorri pomáha neúspešným hotelom dostať sa z problémov.

Travel Channel je i stálou súčasťou balíka Plustelka VIAC, ktorý je aktuálne dostupný v okolí Bratislavy, Nitry, Topoľčian, Banskej Bystrice, Tatranskej Lomnice, Prešova, Košíc a najnovšie aj Bachledovej doliny. Základný balík Plustelky je možné zakúpiť už od 4,99 € mesačne a nadstavbu Plustelka VIAC od 2,99 € mesačne.

Zoznam predajcov nájdete tu.


Programy balíka Plustelka Štandard:

 

Programy balíka Plustelka Premium:Programy voľného vysielania:


Aktuality