Vážení zákazníci,
z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku kvôli vírusu COVID-19, zrušila kuriérska spoločnosť UPS (do odvolania) možnosť posielať tovar na dobierku. Vaša objednávka môže byť vybavená iba platbou vopred na účet. Ak súhlasíte s týmto postupom, dokončite prosím Vašu objednávku. Po prijatí objednávky Vás následne budú e-mailom alebo telefonicky kontaktovať zamestnanci našej partnerskej firmy – Sortec Europe s.r.o. a poskytnú Vám bližšie informácie na zrealizovanie platby vopred na účet.
Ďakujeme za pochopenie.

Close

Vianoce s JOJ Cinema

 

Vianočné sviatky sa nám nenávratne blížia a s nimi aj čas strávený pred televíziou so svojimi najbližšími. V spolupráci s JOJ Cinema sme si pre vás pripravili nádielku filmov a rozprávok, ktoré atmosféru sviatkov príjemne doplnia.

 

JOJ Cinema aj pre divákov voľného vysielania počas mesiaca december.

 

Programová služba JOJ Cinema, bude počas celého mesiaca december vysielaná vo voľnom vysielaní.

Môžete sledovať pokračovanie príbehov medvedíka Paddingtona (24.12.) vyrozprávaný príbeh Božskej Florence s Meryl Streep v hlavnej úlohe (5.12.), ktorej túžba spievať je nezastaviteľná alebo ako sa vysporiadajú Matky Rebelky v hlavnej úlohe s Milou Kunis (5.12.) so svojimi vlastnými matkami počas kúzelného času Vianoc.

Programová služba JOJ Cinema je stálou súčasťou Plustelka Štandard a to v HD kvalite.

Plustelka Štandard si teraz môžete predplatiť na 12 mesiacov za výhodnú cenu 59,88 eur. Ako vianočný darček od nás k tomu získate ďalšie tri mesiace zadarmo.
Akciová ponuka platí od 28.11.2018 do 15.1. 2019

 

Chcem Plustelku

Aktuality